.

U818S UDI четири оска авиони делови на батеријата со USB полначот 1 наполнет 2 биланс на полначот UDI902 UDI001 далечински управувач брод полнач

U818S UDI четири оска авиони делови на батеријата со USB полначот 1 наполнет 2 биланс на полначот UDI902 UDI001 далечински управувач брод полнач

240.00
DEN 228.00 -5 %

Пристапност
Во достапна форма


Пакетот вклучува :
1 поставува на 1 наполнет 4 избалансирани полнење
2 ПАРЧИЊА конверзија линија

Главните карактеристики

Употреба:
Возила & Remote Control Играчки
Далечински Управувач Периферни Уреди/Уреди:
Полнење На Батеријата Единици
Материјал:
Композитен Материјал
Број На Модел На:
UDI902 UDI001 U818S
За Возило Тип:
Авионите
РК Делови и Accs:
Конектори/Жици
Четири тркала Атрибути:
Монтажа
Технички параметри:
KV1100
Алатка Материјали:
Собрани класа