.

Усогласат Trex 470L Пластични јас во облик на Рака Поставите H47T014XXW Trex 470 Резервни Делови Бесплатен Превозот со Следење на

Усогласат Trex 470L Пластични јас во облик на Рака Поставите H47T014XXW Trex 470 Резервни Делови Бесплатен Превозот со Следење на

DEN 719.52

Пристапност
Во достапна форма


Сите наши бесплатен превозот предмети ќе биде транспортирана со следење на број, можете да ги пратите онлајн!
●Користете за Т-РЕКС 470 LP. ●470 Пластични јас во облик на Рака × 1
●470 Пластични Планината Линк × 1
●Врски топката(T2.6x3.5) × 1(Φ4.75x8.18mm)
●Имајќи F681 XZZ × 4(Φ1.5xΦ4xΦ5x2mm)
●Имајќи FMR52 ZZ × 2(Φ2xΦ5x2.3мм)
●Штекер копчето главата на завртката × 2(1.5x4mm)
●Штекер копчето главата на завртката × 2(#0-80x4mm)
●Штекер копчето главата на завртката × 2(M2×5mm)

Главните карактеристики

Употреба:
Возила & Remote Control Играчки
Бренд Име:
ALZRC
Број На Модел На:
порамнете
РК Делови и Accs:
Servos
Материјал:
Пластични
За Возило Тип:
Хеликоптери
Надградба На Делови/Додатоци:
делови
Четири тркала Атрибути:
делови
Далечински Управувач Периферни Уреди/Уреди:
делови
Алатка Материјали:
делови