.

FPV Карбонски Влакна Quadcoper Опрема за Слетување Пропадна за DJ550 Raptor 450 500 600 700etc

FPV Карбонски Влакна Quadcoper Опрема за Слетување Пропадна за DJ550 Raptor 450 500 600 700etc

DEN 2010.72

Пристапност
Во достапна форма


Главните карактеристики

Употреба:
Возила & Remote Control Играчки
Далечински Управувач Периферни Уреди/Уреди:
Далечински Контролер
Материјал:
Композитен Материјал
Надградба На Делови/Додатоци:
Рамка
Бренд Име:
TAROT-РК
РК Делови и Accs:
опрема за слетување
За Возило Тип:
Авионите
Алатка Материјали:
Собранието Категорија
Четири тркала Атрибути:
Монтажа
Технички параметри:
KV1100
Број На Модел На:
T
Употреба:
Возила & Remote Control Играчки
Материјал:
Карбонски Влакна