.

Висок квалитет За Хонда crv cr-v 2012-2015 Совршен Натпревар Пред Скари Трки Решетката

Висок квалитет За Хонда crv cr-v 2012-2015 Совршен Натпревар Пред Скари Трки Решетката

DEN 3600.00

Пристапност
Во достапна форма

Plaese да ни каже модел и година на вашиот автомобил пред да го купите. Опис 1. Пакет вклучувајќи : Пред Скара Решетката 2. 100% нови,никогаш не се користи 3.Материјал : направени со ABS 4. Fitment : За Хонда Спогодба 2007-2009 Без инсталација настава се вклучени, професионална инсталација е препорачливо АМБЛЕМ НЕ се ВКЛУЧЕНИ. Треба АМБЛЕМ, ве Молиме оставете порака линк за да купи, модели и години подоцна. https : //www.aliexpress.com/store/product/Newest-2-Pc-Car-Rear-View-Mirror-Rain-Shade-Flexible-Anti-Rain-Guard-Sun-Shade-Cover/2985026_32809938777.html?spm=2114.12010614.0.0.i O4q Rv ве Молиме имајте во предвид : Купувачот е одговорен за плаќање на било локалните Обичаи даноци. Ние САМО полнење цена И превозот на трошоците, со исклучок на какви било дополнителни давачки или даноци. Ако имате прашања во врска со царина, ве молиме контактирајте со вашиот локален обичај канцеларија пред да конкурираат. ве молиме не го прават цел ако не може да го прифати ова. Ако вашиот објект беше вратен поради царински прашања, ние само може да наплата за ОБЈЕКТОТ ДЕЛ, па ве молиме следете го вашиот парцела постојано, откако се добие царински проблем, ве молиме контактирајте со нив во времето за да се избегне враќање, или ние само може да наплата објект дел откако се врати.

Главните карактеристики

Тип На Објект:
Дербито Скари
Објектот Тежина:
0.85kg
Објектот Должина:
1cm
Бренд Име:
KRZXN
Објектот Висина:
1cm
CR-V-Година:
2014,2013,2015,2012
Модел Година:
2012-2015
Име На Модел:
GGH
Хонда Модел:
CR-V
За Возило Брендови/Модел:
Хонда
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Специјални Функции:
Убава.
Материјал Тип:
ABS
Објектот Ширина:
1cm