.

Силиконски Шлаг Цевки Крем Слаткарска Кеса 6 Млазницата Поставите Торта Декорирање За Печење Алатки Кујнски Прибор

Силиконски Шлаг Цевки Крем Слаткарска Кеса 6 Млазницата Поставите Торта Декорирање За Печење Алатки Кујнски Прибор

95.52
DEN 63.00 -34 %

Пристапност
Во достапна форма


Здраво! Добредојдовте на нашата продавница!
Квалитетот е на прво со најдобра услуга. клиенти сите се наши пријатели. 100% Сосема Нов и висок квалитет, мека. Еднократно, трајни, флексибилна и практична. Мазна внатрешност за цедење лесно, груба надворешноста, подобро за грчевито држејќи се за. Одговараат за секаков вид на совети за декорирање. Може да висат на ѕидот на пригоден начин. Идеална за правење колачи, бисквит, колачи, чоколадо, пита и сл. Употреба и лесно да се чисти. Материјал : Силикон Боја : Светло сина Големина : Како Слика Покаже Големина S : 17*30cm Големина M : 19*34cm Големина L : 23*39cm
Таму е 2-3% разлика според упатство за мерење.
ве молиме проверете ги мерење на табелата внимателно пред да го купи објектот.
Ве молиме имајте предвид дека благо боја разлика треба да биде прифатлив се должи на светлина на екранот.
Она Што Ќе Добиете :
1 X Шлаг Цевки Крем Слаткарска Кеса (Млазницата НЕ се вклучени)
Преглед :
Меѓународни Купувачи Ве Молиме Имајте Во Предвид :
Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Овие трошоци се на купувачот одговорност.
Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување.
Објектот ќе биде испратена до купувачот Ebay превозот адреса САМО, па ве молиме да ја ПОТВРДИТЕ вашата е достапна адреса на Ebay пред се плати преку paypal.
Но, понекогаш меѓународни испорака е во голема мера зависи од Курирска Компанија и локалните обичаи/давачки.

Главните карактеристики

Бренд Име:
faroot
Број На Модел На:
JMFQ19777
Материјал:
Силикони
сертификација:
CIQ
Функција:
Еко-Пријателски
Торта Алатки Тип:
Десерт Декоратерите
Тип:
Торта Алатки