.

Пластични занаети 3d DIY дијамант сликарство плоштадот дијамантски крст бод комплет мозаик сликарство целосна 5d дијамант везови зголеми цвет

Пластични занаети 3d DIY дијамант сликарство плоштадот дијамантски крст бод комплет мозаик сликарство целосна 5d дијамант везови зголеми цвет

408.00
DEN 310.00 -24 %

Пристапност
Во достапна форма


- Име на производ : Генерација плоштадот смола DIY дијамант paiting - Функција : плоштадот дијамант ; Дијамант покривање на платно заврши , тоа е полна дијамант вез - Материјал : Нова генерација на плоштадот Смола Дијамант со 477 DMC Бои - Пакување : Боја Кутија / Торба - Повеќенаменски : Може да се користи во Спалната соба, Dinning Соба, Бања, Бања, Кујна, Студија, Дом, Канцеларија, Хотел, Ресторан - Производител : СМ дијамант сликарство фабрика - Почитуван Кориснику , На слика целата слика од плоштадот дијаманти . ние сме фабрика директна продажба, како по правило, може да ја испратите вашата стока во рок од 3 дена . Нашиот квалитет дијамант ниво во оваа област , како и бројот на дијаманти повеќе од 20% , помалку отколку дијамант феномен обично не се појави , па ве молиме да се увери купување . ние ќе се обидеме потрудиме да се направи на најдобар квалитет и услуга , па било какви проблеми не двоумете се да ни кажете : )
За Дијаманти
Постојат два вида на дијаманти : 1 , точка 9 ; 2 , дел 13 .
Постојат 447 бои . Секој дијамант големина : 2.5x2.5мм .
За платно
За Алатки
За Пакување
Различни големина на слика имаат различни пакет ,имаме најдобрите пакување .
1, Отворете ја кутијата, проверете колекции е тоа, заврши .

Главните карактеристики

Големина:
20x25cm, 30x40cm, 40x50cm, 45x60cm
Надворешното Пакување:
Обоени Кутија
Материјал:
Смола
Шаблон Тип:
Флорални
Платно Пакување Метод:
Навива
Стил:
Европски и Американски Стил
Дијамант форма:
Плоштад
Употреба:
Слики
Рамка:
No
Форма:
Еден
Pasting Област:
Целосна
Бренд Име:
DXLYMYU
Број на Бои:
30-45
Завршување:
Недовршени,ќе Треба рачно изработени
Материјал на Дијамант:
Кристал
Детали:
Целосна Дијамант со слика
колекции внатрешни детали:
смола честички, Основната ткаенина, Цртежи, Форцепс, Плоча
е прилагодено:
Yes
Ткаенина Тип:
Памук
Употреба:
Домаќинство Essentials/Декорација
Тема:
Пердув