.

PSHINY 5D DIY Дијамант везови продажба шарени цвет Слика Мозаик комплет Полн Плоштад кристал дијамант сликарство крстот stich

PSHINY 5D DIY Дијамант везови продажба шарени цвет Слика Мозаик комплет Полн Плоштад кристал дијамант сликарство крстот stich

938.88
DEN 479.00 -49 %

Пристапност
Во достапна форма


Слика Комплетен распоред со Rhinestones Овој производ не содржи рамки Платно Големина (слика + празно) : 26 Х 46 СМ , Големина на Слика : 20 X 40 СМ (можеби 2 CM грешка), Платно Големина (слика + празно) : 45 X 80 CM , Големина на Слика : 35 X 70 СМ (можеби 2 CM грешка), Платно Големина (слика + празно) : 55 Х 100 СМ , Големина на Слика : 45 X 90 СМ (можеби 2 CM грешка), Платно Големина (слика + празно) : 65 X 120 СМ , Големина на слика : 55 X 110 CM (можеби 2 CM грешка), Платно Големина (слика + празно) : 70 Х 140 СМ , Големина на Слика : 60 X 130 CM (можеби 2 CM грешка) Комплет вклучува : платно, доволно rhinestones, збир на алатки, ви посакувам среќен шопинг, ви благодариме!
Круг Кристал детали :
Плоштад Кристал :
Платно детали :
Големина на екранот :
Алатки :
Како да го користите :
Пакување :
Како да се купи :
Пред исплата, ве молиме прочитајте ги следниве содржини внимателно, ќе ви гарантира среќен шопинг патување. 1. Нашата компанија ги презема следниве чекори : продажба на Мало : да ја прифатиме мало трансакции од сите корисници во светот. Ние немаме минималната граница за сите производи. Трговија на големо : Ние прифаќаме сите трговија на големо клиенти низ целиот свет. Да се отстрани инвентар притисок, партијата ние сме повеќе од или еднаква на 2 компјутери . Ако сакате голем број на трговија на големо, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе се разговара цената на големо, транспорт на владата, и така натаму.

Главните карактеристики

Големина:
Canvas Size 45X80 CM, Canvas Size 55X100CM, Canvas Size 65X120CM, Canvas Size 70X140CM, Canvas Size 26X46 CM
Стил:
Европа
Бренд Име:
PSHINY
Број на Бои:
1-30
Материјал:
Смола
Шаблон Тип:
Флорални
Платно Пакување Метод:
Навива
Дијамант форма:
Плоштад
Употреба:
Слики
Рамка:
No
Форма:
Еден
Pasting Област:
Целосна
Надворешното Пакување:
Продавачот Пакување
Точка Име 1:
PSHINY 5D DIY Дијамант везови продажба шарени цвет Слика Мозаик
Точка 2 Име:
комплет Полн Плоштад кристал дијамант сликарство крстот stich
Објектот На Име На 3:
Дијамант везови цвет
Точка 4 Име:
дијамант Сликарство Цвет
Точка 5 Име:
дијамант сликарство крстот stich цвет
Точка 6 Име:
дијамант везови продажба
број:
ЛЕ-1130