.

5D Diy Дијамант Сликарство Крстот Бод Розева Роза Шема Целосна Вежба Смола Дијамант Везови Дијамант Мозаични Декоративни Цртежи

5D Diy Дијамант Сликарство Крстот Бод Розева Роза Шема Целосна Вежба Смола Дијамант Везови Дијамант Мозаични Декоративни Цртежи

2495.04
DEN 1248.00 -50 %

Пристапност
Во достапна форма


добредојдовте на
shanshiyoupin продавница
SHAN ШИ ЌЕ го PIN-от е одличен бренд кој се залага за брилијантен и висок квалитет на производот, имаме сопствена фабрика со животната средина целосно смола Дијамант,увоз висока прецизност Печатач ,моќен дизајн тим и по-продажба на тимот, Овој бренд на производи што се продаваат во повеќе од 50 земји и регионот,повеќето од клиентите, како тоа толку многу.
Нашата фабрика се фокусираше на дијамант paiting крстот sticth за 8 години , и добро корисничко искуство е нашата компанија извршување .хуманизирано дизајн , така што Уметност orginates од животот, но, поголеми од животот. дијамант paiting крстот sticth се појави во нашиот живот, изберете стил ви се допаѓа и да се направи тоа, ќе биде задоволство за ова.
Бренд име :
Примена : home/хотел/канцеларија декорација & подарок
Дијамант type : Full
Дијаметарот на дијамант : 2.8 mm
Платно големина : 131 X51cm
На големина на слика : 128 X48 cm
За shippment
Товарни : Бесплатен Превозот во светот (неколку земји не се вклучени), повеќето земји бесплатен превозот од Aliexpress stardard превозот.
Време на испорака : За 7-15 дена. Некоја земја може да го одложи 1-2 недели.
Ние брод стоката во рок од 5 работни дена по приемот расчисти исплата.

Главните карактеристики

Големина:
128X48cm
Стил:
Европа
Број на Бои:
1-30
Дијамант форма:
Круг
Надворешното Пакување:
Обоени Кутија
Бренд Име:
SHANSHIYOUPIN
Материјал:
Смола
Шаблон Тип:
Флорални
Платно Пакување Метод:
Навива
Употреба:
Слики
Рамка:
No
Форма:
Еден
Pasting Област:
Целосна
реден број:
9037
Платно големина:
131X51cm
Големина на слика:
128x48CM
Дијамант Тип:
Рубикова Круг Дијамант
Ткаенина Тип:
Масло на платно
Применливи Простор:
Спалната Соба & Дневна Соба
колекции во собата:
алатки,смола дијаманти ,печатени платно
колекции:
Недовршениот дијамант мозаик
Алатки:
Пинцети, Pick-Up Алатки
Тип:
Diy Дијамант Сликарство/Везови/Мозаик