.

5pcs/set Полн Плоштад Дијамант 5D DIY Дијамант Сликарство коњ Вез Крстот Бод Кристал Мозаик Сликарство Оркестарот

5pcs/set Полн Плоштад Дијамант 5D DIY Дијамант Сликарство коњ Вез Крстот Бод Кристал Мозаик Сликарство Оркестарот

3258.72
DEN 1662.00 -49 %

Пристапност
Во достапна форма

детали за производот 5pcs/set Полн Плоштад Дијамант 5 D DIY Дијамант Сликарство "коњ" Вез Крстот Бод Кристал Мозаик Сликарство Оркестарот
големина A1 : 20 X30cmx2pcs+20x45cmx2pcs+20x55cmx1pcs
големина B1 : 25x40cmx2pcs+25x60cmx2pcs+25x75cmx1pcs
Производ линк :
Топла продажба
-Porduct име : Нова генерација DIY дијамант paiting -Рубикова Коцка дијамант Сликарство -Функција : Плоштадот дијамант ; Дијамант покривање на платно заврши , тоа е полна дијамант вез -Материјал : Нова генерација на плоштадот Смола Дијамант со 447 DMC Бои -Пакување : Боја Кутија / Торба -Повеќенаменски : Може да се користи во Спалната соба, Dinning Соба, Бања, Бања, Кујна, Студија, Дом, Канцеларија, Хотел, Ресторан и Бар -Процес : Нова технологија , со Различни плоштадот дијаманти и други дијамант . тоа е најновата технологија достапни Големини : ве Молиме изберете Материјал : Памук и Квадрат дијамант употреба : diy дијамант слика ; дијамант везови слика; Ставки вклучени : 1. Доволно смола дијаманти. 2. A4 Модел HD цртежи (вклучувајќи цртежи, боја табела) 3. Се користи за да клип за џвакање вежба пинцети, пластичен послужавник.
Нашата продавница користите квадратни смола дијамант како суровина и имаме две дијамант стилови : девет работ и тринаесет-раб. Комбинација на овие два стилови ќе го направи слика се појави за да биде повеќе домот, во текстура со shinning светлината.Во споредба со традиционалните смола сликарство,нашите дела имаат поголема смисла на stereophotograph и луксуз, совршено се изразува со нов стил смола дијамант, стои за вашиот домот вкус за куќа декорација! Смола дијамант е произведен од страна на само неколку производители. Покрај тоа, поради своите мали димензии, тоа е тешко да се избегне дефицит прашање апсолутно. Во меѓувреме, тој, исто така, ќе земе многу на работници да ги собереш дефицит на предмети со таква мала големина.

Главните карактеристики

Големина:
A1, B1
Надворешното Пакување:
Обоени Кутија
Платно Пакување Метод:
Навива
Форма:
Мулти-слика Комбинација
Бренд Име:
naifei
Pasting Област:
Целосна
Материјал:
Смола
Број на Бои:
30-45
Дијамант форма:
Плоштад
Стил:
Модерна
Употреба:
Мулти-слики
Шаблон Тип:
Животните
Рамка:
No
Ткаенина Тип:
DIY Дијамант Везови / Дијамант Сликарство / Дијамант Мозаик
цена:
Најниска ,Најдобрите и конкурентна
Материјал:
Плоштад Вежба Смола
детали:
Полн плоштад смола дијаманти со печатени слика платно
колекции внатрешни детали:
смола честички, Основната ткаенина, Цртежи, Форцепс, Плоча
Употреба:
Семејството и хотел декорација, роденден и празник подароци, итн
Вежба стил :
100% вежба , да се заврши вежба , целосна вежба
Повеќенаменски:
Спалната соба, Dinning Соба, Студија, Дом, Канцеларија, Хотел, Ресторан и Бар
А1 Големина:
20X30cmx2pcs+20x45cmx2pcs+20x55cmx1pcs
големина Б1:
25x40cmx2pcs+25x60cmx2pcs+25x75cmx1pcs