.

20 cm модел авион Боинг 787 на British Airways, авионите 787 Легура симулација авион модел за деца играчки Божиќ подарок

20 cm модел авион Боинг 787 на British Airways, авионите 787 Легура симулација авион модел за деца играчки Божиќ подарок

1184.64
DEN 1126.00 -5 %

Пристапност
Во достапна форма

20cm модел авион Боинг 787 на British Airways, авионите 787 Легура симулација авион модел за деца играчки Божиќ подарок Опис на Производот : Тип : Комерцијален Авион Материјал : Алуминиум тело крило / метал заградата / транспарентна пластична база Скала : 1 : 400 Големина : 160x140mm Состојба : нова Конверзија : 1 инч = 25.4 mm 1mm= 0.0393 инчен Забелешка : имаме стотици авионски модели, повеќе избор, pls посетете ја нашата продавница.^_^

Главните карактеристики

Бренд Име:
RIBOW
Материјал:
Метал
Тип:
Авион
Возраст Опсег:
> 3 години
Скала:
1
Предупредување:
Нема Јадење
Карактеристики:
Мини,Модел
Број На Модел На:
FJMX065
Брод/Поморски Брод:
Други
За Возило Тип:
Авион