.

Три жица батеријата.3.7 V 4000mah (полимер литиум јонска батерија) Li-ion батерија за 7 инчен таблет компјутер MP3 MP4 [359095] Бесплатен Превозот

Три жица батеријата.3.7 V 4000mah (полимер литиум јонска батерија) Li-ion батерија за 7 инчен таблет компјутер MP3 MP4 [359095] Бесплатен Превозот

602.40
DEN 470.00 -22 %

Пристапност
Во достапна форма


Здраво, ние сме сите батерии имаат обичај големина,
ако треба да се прилагодите на големината на вашата батерија,
контактирајте со нас, ние може да го прилагодите според вашите барања. ви благодариме
Поле на примена : MP3, MP4, bluetooth мали звучници, мини камери, возило за патување податоци рекордер, локатор, заеднички простории, како што се на тракерот батеријата големина и капацитет, повеќе добредојдовте консултирајте се со сервисот! Карактеристики : 1> 100% сосема нов 2> Висок квалитет и висок капацитет! 3> вградената заштита коло PCM за да се спречи над полнење или над извршувањето 4> Големина : 3.5 mm (H)*90mm (W)*95 mm (L) 5 > Оценка : DC 3.7 V 4000m Ah
Модел : 359095
Капацитет : 4000 MAH
Напон : 3.7 V
Димензии : Должина 95 MM 90 MM ширина дебелина од 3,5 MM

Главните карактеристики

Батерија:
Yes
Пакет:
Yes
Употреба:
MP3 / MP4 Плеер
Број На Модел На:
359095
боја:
Бела
Тип:
Стандардна Батерија
Бренд Име:
Литар енергија на батеријата
Име:
Литар енергија на батеријата