.

3.7 V 1800mAh 405060 Литиум Полимер Li-Po li ion Батерија на клетките За Mp3 MP4 MP5 GPS PSP мобилни bluetooth

3.7 V 1800mAh 405060 Литиум Полимер Li-Po li ion Батерија на клетките За Mp3 MP4 MP5 GPS PSP мобилни bluetooth

448.80
DEN 305.00 -32 %

Пристапност
Во достапна форма


Здраво, ние сме сите батерии имаат обичај големина,
ако треба да се прилагодите на големината на вашата батерија,
контактирајте со нас, ние може да го прилагодите според вашите барања. ви благодариме
Поле на примена : MP3, MP4, bluetooth мали звучници, мини камери, возило за патување податоци рекордер, локатор, заеднички простории, како што се на тракерот батеријата големина и капацитет, повеќе добредојдовте консултирајте се со сервисот! Карактеристики : 1> 100% сосема нов 2> Висок квалитет и висок капацитет! 3> вградената заштита коло PCM за да се спречи над полнење или над извршувањето 4> Големина : 4 mm (H)*50mm (W)*60 mm (L) 5 > Оценка : DC 3.7 V 1800m Ah
Модел : 405060
Капацитет : 1800 MAH
Напон : 3.7 V
Димензии : Должина 60 MM 50 MM ширина дебелина 4 MM

Главните карактеристики

Батерија:
Yes
Пакет:
Yes
Број На Модел На:
405060
Употреба:
MP3 / MP4 Плеер
боја:
Бела
Тип:
Стандардна Батерија
Бренд Име:
Литар енергија на батеријата