.

2 парчиња/Многу Батерија на Пакет BLN-1 BLN1 за Олимп OM-D E-M5 II 2 E-М1 PEN E-P5 Дигитални Камери

2 парчиња/Многу Батерија на Пакет BLN-1 BLN1 за Олимп OM-D E-M5 II 2 E-М1 PEN E-P5 Дигитални Камери

DEN 854.40

Пристапност
Во достапна форма

2 парчиња/Многу Батерија на Пакет BLN-1 BLN1 за Олимп OM-D E-M5 II 2 E-М1 PEN E-P5 Дигитални Камери
Пакетот вклучува : 2x BLN-1 батеријата pack; ве Молиме имајте во предвид овој батеријата може да не биде обвинет од страна Олимп оригинални полнач, ве молиме да користите или други трети лица полнач.
Карактеристики : Премиум Li-Ion Ќелија; Апсолутно нема меморија ефект, така што ќе може да ја полните батеријата и во секое време; Ниска отпорност на батеријата дизајн; 12 месеци гаранција.
На BLN-1 батеријата работи и за следните Олимп камера модели :
Олимп OM-D E-M5, Олимп E-M5
Олимп OM-D E-M5 II, Олимп E-M5 II
Олимп OM-D E-М1, Олимп E-М1
Олимп PEN E-P5, Олимп E-P5
Топло известувања : во Врска со Превозот Методи (1). Обичните Пост е најголем економски, но тоа е несфатливо кога тоа е оставено во Кина. Нема следење на информации во земјата на дестинација, тоа обично се заврши на испораката од страна на 2-4 недели, ако не добиете пакет по 35 дена, ве молиме контактирајте со нас тогаш. Ние силно препорачуваме да изберете Aliexpress Стандард за Испорака Метод или Изрази. Ако сакате да се добие стоката брзо, ве молиме љубезно изберете го Изразат Испорака Начин(DHL/Федекс/UPS/ТНТ/EMS/E-ЕМС); (2). Ве молиме имајте предвид дека пост ефикасност не се смирите, некои пати може да се заврши за испорака во 2-4 недели, но понекогаш тоа може да треба 5-8 недели. Особено Јужна Америка земји " обичаи се многу тешко, дури и кога парцели пристигне на локалните земји, пакети се уште може да се чуваат од страна на царинските за неколку недели.

Главните карактеристики

Батерија:
Yes
Бренд Име:
RingTeam
Пакет:
Yes
боја:
Црна
Употреба:
Камерата
Тип:
батеријата пакет
Број На Модел На:
BLN-1