.

Бесплатен превозот Оригинални Li-ion батерија 3.7 v 3000mAh Литиум Полимер Батерија За Mp3, GPS NAV 357080

Бесплатен превозот Оригинални Li-ion батерија 3.7 v 3000mAh Литиум Полимер Батерија За Mp3, GPS NAV 357080

479.52
DEN 374.00 -22 %

Пристапност
Во достапна форма


Здраво, ние сме сите батерии имаат обичај големина,
ако треба да се прилагодите на големината на вашата батерија,
контактирајте со нас, ние може да го прилагодите според вашите барања. ви благодариме
Поле на примена : MP3, MP4, bluetooth мали звучници, мини камери, возило за патување податоци рекордер, локатор, заеднички простории, како што се на тракерот батеријата големина и капацитет, повеќе добредојдовте консултирајте се со сервисот! Карактеристики : 1> 100% сосема нов 2> Висок квалитет и висок капацитет! 3> вградената заштита коло PCM за да се спречи над полнење или над извршувањето 4> Големина : 3.5 mm (H)*70mm (W)*80 mm (L) 5 > Оценка : DC 3.7 V 3000m Ah
Модел : 357080
Капацитет : 3000 MAH
Напон : 3.7 V
Димензии : Должина 80 MM 70 MM ширина дебелина од 3,5 MM

Главните карактеристики

Батерија:
Yes
Пакет:
Yes
Употреба:
MP3 / MP4 Плеер
боја:
Бела
Тип:
Стандардна Батерија
Број На Модел На:
357080
Бренд Име:
Литар енергија на батеријата
Име:
Литар енергија на батеријата