.

3.7 V 1300mAh 305070 Литиум Полимер Li-Po li ion Батерија на клетките За Mp3 MP4 MP5 GPS PSP мобилни bluetooth

3.7 V 1300mAh 305070 Литиум Полимер Li-Po li ion Батерија на клетките За Mp3 MP4 MP5 GPS PSP мобилни bluetooth

463.20
DEN 361.00 -22 %

Пристапност
Во достапна форма


Здраво, ние сме сите батерии имаат обичај големина,
ако треба да се прилагодите на големината на вашата батерија,
контактирајте со нас, ние може да го прилагодите според вашите барања. ви благодариме
Поле на примена : MP3, MP4, bluetooth мали звучници, мини камери, возило за патување податоци рекордер, локатор, заеднички простории, како што се на тракерот батеријата големина и капацитет, повеќе добредојдовте консултирајте се со сервисот! Карактеристики : 1> 100% сосема нов 2> Висок квалитет и висок капацитет! 3> вградената заштита коло PCM за да се спречи над полнење или над извршувањето 4> Големина : 3 mm (H)*50mm (W)*70 mm (L) 5 > Оценка : DC 3.7 V 1300 m Ah
Модел : 305070
Капацитет : 1300 MAH
Напон : 3.7 V
Димензии : Должина 70 MM 50 MM ширина дебелина 3ММ

Главните карактеристики

Батерија:
Yes
Пакет:
Yes
Број На Модел На:
305070
Употреба:
MP3 / MP4 Плеер
боја:
Бела
Тип:
Стандардна Батерија
Бренд Име:
Литар енергија на батеријата
Име:
Литар енергија на батеријата