.

3.7 V 55mAh 301030 Литиум Полимер Li-Po li ion Батерија на клетките За Mp3 MP4 MP5 GPS PSP мобилни bluetooth

3.7 V 55mAh 301030 Литиум Полимер Li-Po li ion Батерија на клетките За Mp3 MP4 MP5 GPS PSP мобилни bluetooth

319.20
DEN 249.00 -22 %

Пристапност
Во достапна форма


Здраво, ние сме сите батерии имаат обичај големина,
ако треба да се прилагодите на големината на вашата батерија,
контактирајте со нас, ние може да го прилагодите според вашите барања. ви благодариме
Поле на примена : MP3, MP4, bluetooth мали звучници, мини камери, возило за патување податоци рекордер, локатор, заеднички простории, како што се на тракерот батеријата големина и капацитет, повеќе добредојдовте консултирајте се со сервисот! Карактеристики : 1> 100% сосема нов 2> Висок квалитет и висок капацитет! 3> вградената заштита коло PCM за да се спречи над полнење или над извршувањето 4> Големина : 3 mm (H)*10мм (W)*30 mm (L) 5 > Оценка : DC 3.7 V 55 m Ah
Модел : 301030
Капацитет : 55 MAH
Напон : 3.7 V
Димензии : Должина 30ММ 10ММ ширина дебелина 3ММ

Главните карактеристики

Батерија:
Yes
Пакет:
Yes
Употреба:
MP3 / MP4 Плеер
боја:
Бела
Број На Модел На:
301030
Тип:
Стандардна Батерија
Бренд Име:
Литар енергија на батеријата
Име:
Литар енергија на батеријата