.

Бесплатен Превозот, 8Pcs Woodpecker Сува Рака резби во Дрво Алатки Чип Детали Длето сет Ножеви алатка

Бесплатен Превозот, 8Pcs Woodpecker Сува Рака резби во Дрво Алатки Чип Детали Длето сет Ножеви алатка

1391.52
DEN 1322.00 -5 %

Пристапност
Во достапна форма


8 Pcs Woodpecker Сува рака резби во Дрво Алатки Чип Детали Длето сет Ножеви алатка Рамен нож : 1 Pcs 9.4 mm Вертикален нож : 1 Pcs 10 mm 10 mm круг нож : 2 парчиња 7.5 mm 10мм (стандардна големина на лак устата ширина) Свиткување од кружни нож : 2 парчиња 6.5 mm 8.8 mm (стандардна големина на лак устата ширина) Агол нож : 1 Pcs 4.8 мм долго (еднострано) Агол нож : 1 Pcs 4.5 мм долго (еднострано) Сечилото должина, големина : 158 mm сегмент 58 mm справи со 100 mm справи со максимален дијаметар на 21.5 mm ве Молиме да обрнете внимание, becasue на различни производство серија, дршката боја ќе биде не е точно ист како слики, но нож квалитет е ист.

Главните карактеристики

Број На Модел На:
ЧАСОТ-308
Тип:
Резба Длето
DIY Материјали:
Дрво
Бренд Име:
POGUT