.

C или CS Mount да М12 Леќа Конвертор Адаптер Прстен КС Камерата за да М12 Одбор Објектив За AHD SONY CCD TVI CVI Кутија CameraCamera Поддршка

C или CS Mount да М12 Леќа Конвертор Адаптер Прстен КС Камерата за да М12 Одбор Објектив За AHD SONY CCD TVI CVI Кутија CameraCamera Поддршка

143.52
DEN 136.00 -5 %

Пристапност
Во достапна форма


Овој адаптер прстен придава помеѓу објективот и камерата и им овозможува на М12 Леќа да се монтира на В Гората или CS Mount Камера. Пакет се Вклучени : 1 * C-CS-М12 Леќа Адаптер Прстен Забелешка : без адаптер / камера Не се вклучени!!

Главните карактеристики

Бренд Име:
HSmart HD
Број На Модел На:
HD-CS-001