.

Леќи 1.56 сферични леќи сива tawers на забите зрачење-отпорни, анти-ув Photochromic Очила Оптички Леќи

Леќи 1.56 сферични леќи сива tawers на забите зрачење-отпорни, анти-ув Photochromic Очила Оптички Леќи

DEN 1248.00

Пристапност
Во достапна форма

детали за производот

Главните карактеристики

Леќи Во Боја:
photochrome сива, photochrome браун
Тип На Објект:
Eyewear Додатоци
Eyewear Додатоци:
Леќи
Бренд Име:
HAISHAN
Пол:
Жените
Обложување:
HC
Број На Модел На:
1.56
Леќи Материјал:
Акрилик
леќа класификација:
анти зрачење, uvioresistant, heterochrosis
леќа degreases погоден за:
400 's рок
Леќа refracted го оценувате:
1.56 ( тенки )