.

LED вградна светилка Ѕид Место светло Sconce 1W 3W Кристал Таванот Светлина Вдлабнати во AC85-265V Кабинет Дома Осветлување Акрилик 45mm за сексуално и репродуктивно

LED вградна светилка Ѕид Место светло Sconce 1W 3W Кристал Таванот Светлина Вдлабнати во AC85-265V Кабинет Дома Осветлување Акрилик 45mm за сексуално и репродуктивно

179.52
DEN 170.00 -5 %

Пристапност
Во достапна форма


Производ Облик : Тркалезна/Плоштад Моќ : 1 W/3 W извор на Светлина : Epistar LED Чипови, Висока Моќност ЛЕР Емитуваат боја : Црвена/Жолта/Зелена/Блу/бела или топло бела Боја температура : 2700-3500 K (Топло Бела) ;5000-6500 K (Чиста Бела) Излез Прозрачна : 90-110lm/W Влезен напон : 85-265 V AC 50/60 Hz База материјал : Алуминиум боја на каросеријата : Sliver Зрак агол : 120degrees животен век : > 50.000 часа Гаранција : 2 години Сертификација : CE & Ro HS Димензии : 45*H40mm (Дијаметар & Висина)
Пакетот вклучува : 1pcs led вградна светилка
Превозот : Предмети се испраќаат од Кина користење на Воздухопловната, стигнат до најголемиот број на земји во рок од 10 до 30 дена.
Времето за испорака зависи од дестинацијата и други фактори, тоа може да трае до 30 дена. Земја
Време на испорака Работни Дена (не вклучувајќи празник) 5-7 8-11 12-14 15-19 20-22 Работни Дена + сабота + недела 5-9 10-15 16-20 21-25 26-30 сад го Оценувате (точка пристигна) 5 .1% 50.1% 29.6% 10.5% 4,7% од Велика Британија го Оценувате (точка пристигна) 9.9% 63.2% 19.1% 3.4% 4.4% Австралија го Оценувате (точка пристигна) 21.4% 50.0% 14.3% 7.2% 7.1% Франција го Оценувате (точка пристигна) 10.5% 28.6% 43.8% 10.1% 7.0% Германија го Оценувате (точка пристигна) 11.1% 22.2% 30.3% 20.9% 15.5% Канада го Оценувате (точка пристигна) 0.0% 47. 1 % 31.4% 17.6% 3.9%
Шпанија го Оценувате (точка пристигна) 3.

Главните карактеристики

Емитуваат Боја:
Сина, Зелена, Црвена, Бела, Жолта, Топло Бела, Виолетова, Розова
Wattage:
1W, 3W
Број На Модел На:
F24
сертификација:
CE,RoHS,CCC
Напон:
90-260V
Гаранција:
2 години
Боја На Каросеријата:
Повеќе
Извор На Енергија:
AC
Бренд Име:
CHINCOLOR
Е dimmable:
No
Материјал:
Алуминиум
Примена:
Трпезарија
Моќ Толеранција:
5%
Тип На Прекинувач:
No
Извор На Светлина:
LED чип
брод од:
Кина Копното
димензија:
45*40*32-милиметри
Обликот:
Круг
Бои:
8 Бои како што треба