.

6 pack led вградна светилка 3W 5W 7W 9W 12W 15W LED downlights Вдлабнати LED Таванот светлина Место Светло бела LED Светилка Крушка светилка smd 5733

6 pack led вградна светилка 3W 5W 7W 9W 12W 15W LED downlights Вдлабнати LED Таванот светлина Место Светло бела LED Светилка Крушка светилка smd 5733

1915.20
DEN 1054.00 -45 %

Пристапност
Во достапна форма

Спецификации : температура на Бојата : Топло бела : 3000 K-3300 K Бела : 3500 K-5500 K Кул бело : 6000 K-6600 K

Главните карактеристики

Емитуваат Боја:
Топло Бела 3200K, Кул Бело 6600K
Wattage:
6X 3W No Dimmable, 6X 5W No Dimmable, 6X 7W No Dimmable, 6X 9W No Dimmable, 6X 12W No Dimmable, 6X 15W No Dimmable
сертификација:
УЛ,CQC,CE,PSE,FCC,VDE,ССА,ГШ,RoHS,EMC,LVD,CCC
Број На Модел На:
BL-20140807-COB357
Напон:
90-260V
Бренд Име:
beeled
Примена:
Foyer
Извор На Енергија:
AC
Гаранција:
2years
Е dimmable:
No
Материјал:
Алуминиум
Боја На Каросеријата:
Светло Сива
Моќ Толеранција:
3%
Тип На Прекинувач:
Knob префрлате
Извор На Светлина:
LED