.

90mm Прашина доказ покрие CNC Рутер Правосмукалка Прашина заштита 90mm Вретено Прашина Маска Фиока тип За CNC машина

90mm Прашина доказ покрие CNC Рутер Правосмукалка Прашина заштита 90mm Вретено Прашина Маска Фиока тип За CNC машина

DEN 720.00

Пристапност
Во достапна форма


1 & 90mm Вретено Прашина Маска (Фиока стил)
Вовед :
Гравирање машина за прашина маска, прашина собирање на уредот :
Дупка инсталиран на резба машина вретено мотор трупот на авионот, друг дупка заеднички почиста или индустриски прашина колектор. Ладно валани челични лимови заварување, површински слој, дното на инсталација има 5 мм среден тврда четка, да се Спречи резба прашина плови по небото, инсталацијата е едноставна, ефтина и практична!
Тип : Фиока стил
Четка боја е жолта или црна.Ова е случаен.
Предмети Детали
Превозот Цена
Нашите производи се продаваат низ целиот свет.
Ако ви треба повеќе предмети во исто време, ве молиме контактирајте со нас однапред да се потврди превозот цена.
Плаќање :
Ние прифаќа paypal кредитни, банкарски трансфер, western union итн.
Плаќањето мора да се изврши во рок од 7days календарски дена од денот на аукција крајот на времето.
Проблем и Повратни информации :
Ве МОЛИМЕ НЕ остави никакви негативни повратни информации пред да контактирате со нас.
Ние сме чесни и корисни снабдувач , ние ќе се обидеме потрудиме да ги решат проблемите со вас.
Вашето задоволство е многу важна за нашата продавница, па ве молиме контактирајте со нас пред сакате да остави негативни повратни информации.

Главните карактеристики

Бренд Име:
G-ДЕНАР МАШИНА
Број На Модел На:
90mm се Повлече вид/тип Фиока
Име:
вретено прашина маска
боја:
Белата Боја
Материјал:
челик
Користете прилики:
cnc машина
Тип:
Се повлече вид/тип Фиока