.

Патент Занитвам Дизајн Тренерки за Жените Европски Стил Тенки Женски Sweatshirt Долг Ракав О-Вратот Sudaderas Mujer Дуксери

Патент Занитвам Дизајн Тренерки за Жените Европски Стил Тенки Женски Sweatshirt Долг Ракав О-Вратот Sudaderas Mujer Дуксери

879.36
DEN 528.00 -40 %

Пристапност
Во достапна форма

Опис На Производот
Карактеристики :
S : Биста 90cm, Должина 62cm, Ракав 63cm M : Биста 94cm, Должина 63cm, Ракав 64cm L : Биста 98cm, Должина 64cm, Ракав 65cm XL : Биста 102cm, Должина 65cm, Ракав 66cm
*Забелешка : Оваа облека големината на информации е само за повикување само. Телото видови, мерење песок одредени дизајни може малку да се разликуваат во големината. Објектот боја се прикажани во фотографии може да се покажува малку поинаква на вашиот монитор од набљудувачите не се калибрира истиот.
Плаќање
Метод
Целосна плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на ставање на вашата нарачка
Меѓународни Купувачи – Ве Молиме Имајте Во Предвид :
1) : Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Овие трошоци се на купувачот одговорност.
2) : ве Молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување.
Превозот И Предавање
• Бидете сигурни дека ќе обезбеди уредна достава, со адреса и телефон . Сите стоки само ќе биде предаден на превозот адреса што сте ја дале.
• Ве молиме изберете еден од превозот услуга сакате :
(1). Кина Пост Воздух Парцела( Економија int'l превозот во светот) (помалку од 2 KG) Ќе потрае околу 10-30 работни дена да пристигнат или повеќе во текот на сезона, ќе се Обезбеди следење на број.

Главните карактеристики

Големина:
S, M, L, XL
Пол:
Жените
Тип На Објект:
Дуксери,Суичери
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Јака:
О Деколте
Бренд Име:
GRTXIN
Стил:
Повик
Тип:
Pullovers
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Тежина:
0.29-0.49kg
Облека Должина:
Редовни
Материјал:
Полиестер,Spandex,Памук
Sleeve Стил:
Редовни
Број На Модел На:
X7122001
Шаблон Тип:
Цврста
Маскирани:
No
Сезона:
Пролет, Есен, Зима
Боја Стил:
Природна Боја