.

Нов Стил Еднорог Жените Суичери Дуксери 2017 Пролет, Есен Тенок Одговара Домот Дуксери Руно Бренд За Облека, Тренерки Жени

Нов Стил Еднорог Жените Суичери Дуксери 2017 Пролет, Есен Тенок Одговара Домот Дуксери Руно Бренд За Облека, Тренерки Жени

DEN 552.96

Пристапност
Во достапна форма


ЗАБЕЛЕШКА : ве молиме овозможи 1-3cm се разликува поради прирачник за мерење
1 ПРЕВОЗОТ По вашата исплата е примен од страна на Aliexpress , наредби ќе биде предаден во рок од 24 часа, освен празници .Стандардната превозот начин е Кина Пост Регистрирани Воздух Mail,кој обично трае околу 10-50 работни денови.Тоа зависи од дестинацијата и други фактори. Можете да ги пратите на веб-страницата на цел детал . 2 КОНТАКТИРАЈТЕ Било кој проблем пред да нарачате, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе одговориме на вашите прашања, во рок од 24 часа. 3 ПО ПРОДАЖБА на УСЛУГИ Откако ќе ја прими пратката,ако има некои проблеми со облеката, ве молиме контактирајте со нас одеднаш, ние ќе се обидеме потрудиме да ги реши проблемите за вас .Ако не се добие во превозот време или други прашања,ве молиме контактирајте со нас без двоумење. 4 ПОВРАТНИ информации Што зависат од клиентите задоволство да се успее. Затоа позитивни повратни информации и 5 Бодови НСД се исклучително важни за нас. Ако не сте задоволни со нашата предмети, ве Молиме да ја искористам за момент да го напуштите вашиот позитивен фидбек. Ви благодариме! 5 за ДА DROPSHIPPER Ако сте Dropshipper,добредојдени да не контактирате. 6 ОБИЧАЈ прави Ако еден стил ви треба повеќе од 20 парчиња, и ако имате слики во ПСД или PNG формат, да , ние може да го направи тоа за вас! Whatsapp 86 15737954971
.

Главните карактеристики

Големина:
S, M, L, XL, XXL
Бренд Име:
HAMPSON LANQE
Материјал:
Памук
Стил:
Повик
Ткаенина Тип:
Џерси
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Облека Должина:
Краток
Шаблон Тип:
Цртан филм
Тип:
Pullovers
Sleeve Стил:
Редовни
Јака:
О Деколте
Маскирани:
No
Број На Модел На:
001
Тежина:
0.3kg
Пол:
Жените
Тип На Објект:
Суичери