.

Kpop два пати концерт сигнал срцето печатење руно sweatshirt за еднаш поддршка за есен зима pullover дуксери

Kpop два пати концерт сигнал срцето печатење руно sweatshirt за еднаш поддршка за есен зима pullover дуксери

1440.00
DEN 864.00 -40 %

Пристапност
Во достапна форма


Ве молиме љубезно ве молиме прочитајте ги следните услови пред да нарачате :
1.Ве молиме имајте во предвид сите на мерење во нашата продавница е направено рачно,па ве молиме да се овозможи 2-3cm различни.
2.Ве молиме бидете сигурни дека ќе се проверуваат пред било наредба,ви благодариме за соработката!
3.Becasue на различни екран,па боја на облека може да се chromatism,ако ум тоа многу,ве молиме да не го местото цел.
4.Ако не сте задоволни со ставката што сте ја примиле,ве молиме контактирајте ме прво,не е важно, тоа е за квалитет или големина,јас ќе се обиде да го реши тоа,ве молиме да не даде негативна повратна информација одеднаш,ви благодарам многу!!!!!
Опис на производот
Kpop два пати концерт сигнал срцето печатење руно sweatshirt за еднаш поддршка за есен зима pullover дуксери плус големина
Ве молиме проверете ја големината на табелата пред да нарачате,ви благодариме!
Големина на табелата
S : рамо 44cm биста 98cm должина 59cm ракав 56cm
М : рамо 49cm биста 105cm должина 63cm ракав 60см
L : рамо 50cm биста 114cm должина 66cm ракав 63cm
XL : рамо 53cm биста 120cm должина 70cm ракав 66cm
XXL : рамо 55cm биста 125cm должина 73cm ракав 68cm

Главните карактеристики

Големина:
S, M, L, XL, XXL
Пол:
Жените
Тип На Објект:
Дуксери,Суичери
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Јака:
О Деколте
Маскирани:
Yes
Бренд Име:
SexeMara
Шаблон Тип:
Писмо
Стил:
Повик
Број На Модел На:
ZXCJCFYLWY-185
Тип:
Pullovers
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Материјал:
Памук
Облека Должина:
Редовни
Sleeve Стил:
Редовни