.

Обичај голема големина Maple Leaf Прекривки за кревети руно топло зима спиење троседот ќебе 58x80inch 50X60inch 40X50inch

Обичај голема големина Maple Leaf Прекривки за кревети руно топло зима спиење троседот ќебе 58x80inch 50X60inch 40X50inch

1967.52
DEN 1456.00 -26 %

Пристапност
Во достапна форма

Почитуван Господине/Госпоѓо, Колку убав ден! Сите наши производи може да се прилагоди. Ако сакате да го прилагодите вашиот имиџ, ве молиме контактирајте со нас за да се утврди дали сликата е доволно јасна.
Опис На Производот :
1) Димензии : 58*80inch=150*200cm,50*60inch=120*150см,40 X50inch=100*120cm
2) Сите ќебиња се во бела боја со црн сатен трим
3) Фото Колаж Полн Колор Печатење
4) Машина мие и суши брзо
5) Висок квалитет ќебе, Супер меки, Перат, Анти pilling
Препорачуваме :
1) Даде топлина на пријатели и членови на семејството со персоналните допир во облик на руно ќебиња.
2) Со напредна технологија и инвестиции стави во нови машини, ние сме горди да ви презентираме со wellsized ќебиња кои можат да бидат целосно прилагодена.
3) Дали ќе се користи како круг потоплите или snuggling во ладна wintery ноќ, овие рафинирани големини се во склопот погодна за внатрешна и надворешна
употреба
ГОЛЕМИНА ИЛИ ДА ОДГОВАРА НА ПРАШАЊА
· Големината се илустрирани со конкретни мерења во детални спецификации.Ве молиме проверете ги спецификации пред да се одржи редот.
· Нормално на сад разлика во големината на се околу 2-3cm во мерењето.
· Ако најдете големината не ви одговара,ве молиме контактирајте со нас директно.

Главните карактеристики

Големина:
40X50inch, 50X60inch, 58X80inch
Шаблон Тип:
Цртан филм
Употреба:
Болница,Патување,Хотел,Воена,Пикник,Авион,Дома
Број На Модел На:
FUO90
Бренд Име:
xxihlive
Техника:
Nonwoven
одделение:
квалитет
Постојаност На Боја (Одделение):
4
Сезоната:
Пролет/Есен
Функција:
Анти-Pilling,Преносни,Пламен Retardant
Обликот:
правоаголник
Материјал:
Полиестер / Акрилик
Шема:
Обична Обоена
Тип:
Корални Руно Ткаенина
Возрасна Група:
Возрасни лица
Стил:
Класичен
Измијте Стил:
Рака Мие
Големина:
58x80inch50X60inch,40X50inch
Употреба:
Бања