.

Бесплатен превозот памук конец Медитерански стил сина ѕвезда на небото шема фрли еднокреветни/двокреветни големина троседот слободно ќебе bedspread

Бесплатен превозот памук конец Медитерански стил сина ѕвезда на небото шема фрли еднокреветни/двокреветни големина троседот слободно ќебе bedspread

2399.52
DEN 2256.00 -6 %

Пристапност
Во достапна форма


големина : 130 cm*180cm,180 см*230cm
материјал : 100% памук конец ќебе
Сосема нов, Фабрички Запечатени, Подарок Квалитет Врвен квалитет, памук ќебе, 100% памук конец Убаво stitched пробиваат низ целиот ќебе Машина за Миење и Собори Сува Не само за Децата туку и за возрасните привлекување на други очи, Донесе многу забава во секојдневниот живот Не може да биде благо боја разликата помеѓу сликата и реалниот поради разликата на животната средина светлина, боја и прилагодувања на вашиот компјутерски екран во боја & светлината.
Предмет на Набавка
1 : ) Ние сме добавувачи во Кина, Што се знае дека Кина е работна сила се многу познати, поевтини и е многу ригорозни, па многу познатиот Бренд КО. се изберат Кина за производство база, ова е причината зошто Кина може да има толку многу го имитираат, тие не се имитираат, само се над производството, е ++ па ве молиме да се чувствуваат слободни да се стави ред со нас .
2 : ) Можете да трговија на големо нив за препродажба, јас може да превозот надвор од нив за да ги именува адреса.
3 : ) Било какви прашања, ве молиме да се Чувствуваат Слободни да ме контактирате за Навремено, јас ќе ви одговори веднаш.
4 : ) имав неколку трговци, тие ќе се продаваат производот за веб, и да се купи од нас, јас сум среќен да го направите мојот најдобар за вас најдобрите порции.

Главните карактеристики

Големина:
130x180cm, 180x230cm
Измијте Стил:
Механички Се Мијат
Употреба:
Болница,Патување,Хотел,Воена,Пикник,Авион,Дома
Сезоната:
Пролет/Есен
Функција:
Анти-Pilling,Преносни
Обликот:
правоаголник
Тежина:
2.5kg
Број На Модел На:
Многу големини
Техника:
Ткаени
Бренд Име:
yidian
Возрасна Група:
Возрасни лица
Шаблон Тип:
Геометриски
одделение:
Квалификуван
Стил:
Медитеранот
Шема:
ткаат
Постојаност На Боја (Одделение):
Yes
Тип:
памук конец
Материјал:
памук конец