.

CAMMITEVER Плетени Сирена Опашка Ќебе За Возрасни Тинејџерите Деца Капчиња Притискам Сирена Сите Сезони Seatail Спиење Ќебе

CAMMITEVER Плетени Сирена Опашка Ќебе За Возрасни Тинејџерите Деца Капчиња Притискам Сирена Сите Сезони Seatail Спиење Ќебе

1894.08
DEN 1099.00 -42 %

Пристапност
Во достапна форма


6882118156175616 Ќебе US $ 36.00
/парче US $ 39.46
/парче US $ 31.10
/парче US $ 13.42
/парче US $ 56.72
/парче US $ 10.54
/парче US $ 12.93
/парче US $ 39.46
/парче US $ 59.89
/парче US $ 31.70
/парче US $ 26.20
/парче US $ 23.90
/парче
Големина : 180*90cm

Главните карактеристики

Големина:
180 90cm
Функција:
Погоден За Носене,Анти-Pilling,Преносни
Постојаност На Боја (Одделение):
4
Број На Модел На:
сирена опашка ќебе
Сезоната:
Пролет/Есен
одделение:
одделение А
Тип:
Корални Руно Ткаенина
Обликот:
овална
Возрасна Група:
Возрасни лица
Шаблон Тип:
Шарени
Материјал:
100% Акрилна
Измијте Стил:
Рака Мие
Бренд Име:
CAMMITEVER
Тежина:
700g
Стил:
Медитеранот
Шема:
Предиво Обоена
Техника:
Рачно изработени
Употреба:
Авион,Дома