.

Анти-Отсјај Приватност Филтер Затемнување за Apple MacBook Pro 17 Desktop LCD Монитори

Анти-Отсјај Приватност Филтер Затемнување за Apple MacBook Pro 17 Desktop LCD Монитори

1775.52
DEN 1509.00 -15 %

Пристапност
Во достапна форма


Анти-Отсјај Приватност Филтер Затемнување за Apple Mac Book Pro 17" Desktop LCD Монитори
Хоризонтална : 387mm ,Verical : 253mm, Размер 16 : 10 Чува вашите лични или доверливи информации се безбедни од љубопитните очи. Ќе видите информации за вашите екранот, додека луѓето од двете страни само што ќе ја видите затемнет екран. Со цел да се вклопи widescreen десктоп LCD монитори со дијагонално мерено за Macbook Pro 17"гледање на екран и 16 : 10 aspect ratio. Вистински филтер димензии се 387mm широк x 253 mm висок Вклучува вашиот избор на два лесен-за-користење прилог методи. Реверзибилна, мат страна го намалува сјајот и рефлексии. Лесен, тенок, frameless дизајн. Го штити екранот од нечистотија, остатоци и гребнатини. Кожата лесно со мека крпа и вода. Одлично за голем сообраќај области и отворена канцеларија на животната средина. Се вклопува големини на екран на Macbook Pro 17" дијагонално мерено (Ширина 387mm,Висина 253mm) Екран на податоци е видлив само за лицата кои се директно во предниот дел на мониторот. 3 M приватност технологија се затемнува на екранот податоци кога се гледа од страна. Држи вашиот електронски информации од доверлив карактер, што го прави одличен за употреба во голем сообраќај области. Помага да се заштити вашата кревка LCD екранот од оштетување.

Главните карактеристики

Употреба:
КОМПЈУТЕР / Лаптоп
Бренд Име:
SZCONNET·М
Има Приватност:
Yes
Приказ На Односот На:
16
Број На Модел На:
PFMP17
Пакет:
No
Големина На Екранот:
17
агол на гледање:
60 степен
Дебелина:
0.6 mm
боја:
Blackout
Анти-отсјај:
Yes
transmittance:
65%
Анти-Нула:
4H
Пакет:
OPP вреќа
Димензии:
387mm (W) x 253 mm (H)