.

Универзална Заштита Калено Стакло Филм За Zopo ZP999/Pro 5.5 инчен 9H 2.5 D Екран Заштитник За Zopo ZP998/ZP520 zp 998 zp 520

Универзална Заштита Калено Стакло Филм За Zopo ZP999/Pro 5.5 инчен 9H 2.5 D Екран Заштитник За Zopo ZP998/ZP520 zp 998 zp 520

239.04
DEN 215.00 -10 %

Пристапност
Во достапна форма

Универзална Заштита Калено Стакло Филм За Zopo ZP999/Pro 5.5 инчен 9 H 2.5 D Екран Заштитник За Zopo ZP998/ZP520 zp 998 zp 520
Се обрне внимание : Тоа е универзална Калено Стакло Екран Заштитник, па затоа не може да се 100% совршен натпревар вашиот телефон. Ако го предвид тоа, ве молиме не плаќаат за тоа. Тоа е исто како и нашата слика. тоа нема дупка за home копчето. Ако вашиот телефон има home копче, ве молиме не плаќаат за тоа.

Главните карактеристики

Материјал:
калено стакло
Употреба:
Мобилен Телефон
Пакет:
Yes
Карактеристики:
Ултра-тенок,Нула Доказ,Лесно да го Инсталирате
Бренд Име:
GODGIFT
Со Мало Пакет:
No
Тип:
Пред Филмот
На работ на работ Покриеност:
No
Известување:
Тоа е универзална Калено Стакло Екран Заштитник
За модел 01:
ZOPO ZP520
за модел 02:
ZOPO ZP998
за модел 03:
ZOPO ZP999
за модел 04:
Zopo ZP999 Про