.

9H Премиум Калено Стакло за LeEco Ле S3 X522 Случај Покрие Екран Заштитник Capa на Letv leeco ле s3 helio X20 x622 x626 fundas

9H Премиум Калено Стакло за LeEco Ле S3 X522 Случај Покрие Екран Заштитник Capa на Letv leeco ле s3 helio X20 x622 x626 fundas

95.52
DEN 57.00 -40 %

Пристапност
Во достапна форма

9 H Премиум Калено Стакло за Le Eco Ле S3 X522 Случај Покрие Екран Заштитник Capa на Letv leeco ле s3 helio X20 x622 x626 fundas Купи 2 парчиња или повеќе , Се повеќе од 5% попуст !!!
Функција Цврстина : 9 H / 2.5 D /0.3 MM 3 пати потешко отколку МИЛЕНИЧЕ екран заштитник. екранот нема да се изгребани дури и со користење тврд предмет, како што се ножеви и копчињата Нежен допир : На задната страна од стакло обложени со силна силиконски слој да се направи инсталација лесно и attachedscreen цврсто, така што да не влијаат на чувствителност на допир Oleophobic слој : Нано технологија на обработка за Oleophobic слој кој се спречи прст печатење остава на површината на екранот и нечистотија нешто може да се чистат лесно Анти-да се загрози : стакло екран заштитник не ќе скршен во мали парче со остар раб.Тоа уште го држи целото парче на екранот заштитник да го заштитите вашиот телефон екран од гребнатини Пакет се вклучени : 1x Стакло Екран заштитник 1x влажна и сува чиста хартија

Главните карактеристики

Употреба:
Мобилен Телефон
На работ на работ Покриеност:
Yes
Пакет:
Yes
Карактеристики:
Ултра-тенок,Нула Доказ,Лесно да го Инсталирате
Со Мало Пакет:
No
Тип:
Пред Филмот
Компатибилен Телефон Бренд:
LETV
Бренд Име:
RONICAN
Функција:
За LeEco Ле S3 X522
Материјал:
Премиум Калено Стакло ( 9H / 2.5 D / 0,3 MM ) ПОКРИЕ ФИЛМ случај capa
ле s3 x626 телефон заштитник:
GLAS Sklo pelicula де Vidro proteciton ле s 3 филмот маска