.

За Samsung Опрема S3 Класичен SmartWatch Нови 9H Цврстина 2.5 D Ултра-тенок Зајакнато Калено Стакло Филм Екран Заштитник, Чувар

За Samsung Опрема S3 Класичен SmartWatch Нови 9H Цврстина 2.5 D Ултра-тенок Зајакнато Калено Стакло Филм Екран Заштитник, Чувар

DEN 66.72

Пристапност
Во достапна форма

[ Ве Молиме Имајте На Ум : ] 1. Ако имате било каков проблем, ве молиме да бидат слободни да контакт. Ние ќе се реши тоа добро за вас. Не отворајте спор случајно. 2. Ве молиме пополнете точни и завршен контакт информации кога ќе го поставите цел. Не се Менува откако ќе се плати цел. 3. "Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус" и "Yanwen Економски Воздух Mail" нема следење од кога пакет оставајќи Кина. Но, тие ги зачувате вашите пари, од друга страна, ако сакате да ги пратите на тоа целиот курс, ве молиме изберете "Кина Пост Регистрирани Воздух Mail" , "Ali Express Стандард за Испорака" или "e Packet" , ве Молиме да се Разбере, Благодарение~ 4. Руски пријател, ве Молиме да го пополните примачот име и презиме во вашата нарачка, поради новата политика на руската Обичаи, инаку најверојатно нема да биде во можност да го добиете вашиот пакет конечно, Благодарение!
За Samsung Опрема S3 Класичен Smart Watch Нови 9 H Цврстина 2.5 D Ултра-тенок Зајакнато Калено Стакло Филм Екран Заштитник, Чувар
Љубезно потсетување : Ако купувате 2 Парчиња, можете да добиете попуст од 5%.
Функција : *Целиот транспарентност : Реална слика и повеќе од 99% транспарентност Многу повисоки transmittance од ПЕТ екран заштитник. *Цврстина : 9 H, 3 пати потешко отколку МИЛЕНИЧЕ екран заштитник.

Главните карактеристики

боја:
Транспарентна
Материјал:
калено стакло
Употреба:
Мобилен Телефон
Карактеристики:
Лесно да се Инсталира,Нула Доказ,Ултра-тенки
Со Мало Пакет:
No
Бренд Име:
HANPINYOU
Пакет:
Yes
Тип:
Пред Филмот
На работ на работ Покриеност:
Yes
Компатибилен Телефон Бренд:
Samsung
Карактеристики:
Анти-Нула, Анти-Да Се Загрози, Сјајни, Перат
Тип:
Екран Заштита Shield Заштитна Кожата
Екран Заштитник Тип:
HD Јасно Премиум Калено Стакло Заштита Маска
Transparence:
Транспарентен Ултра Јасно
Дебелина:
0.26 мм, 2.5 D Лак Работ
Тврдост:
9H
Пад на превозот:
Поддршка
Трговија на големо:
Поддршка
Количина:
1 Компјутер
Компатибилен Модел:
За Samsung Опрема S3 Класичен / S3 Граница LTE Смарт Види