.

YIHUA 862D+ 750W Постојана Температура Antistatic Лемење Станица за Лемење Железо Топлина Воздушен Пиштол

YIHUA 862D+ 750W Постојана Температура Antistatic Лемење Станица за Лемење Железо Топлина Воздушен Пиштол

4752.00
DEN 4514.00 -5 %

Пристапност
Во достапна форма

тој оценет напон : AC : 220 V плус или минус 10% фреквенција 50 Hz На моќност : 800 W-10% (максимум) работна средина : 0-40 c; Релативна влажност температура на Чување : -20-80 c Топол воздух пиштоли дел : Работен напон : AC : 220 V плус или минус 10% фреквенција 50 Hz Излезна моќ : 700 W плус или минус 10% Температура опсег : 100 c480 c; проток на Гас : 120 L/min (максимум) Температурна стабилност : ± 2 c (статични) Пакување & Испорака пакување листа : А Б В Г Д листата на статии и соодветната слика ќе надвладее

Главните карактеристики

моќност:
220V ЕУ, 110V НАС
Текст Voltagle:
110V & 220V
Димензии:
26.3*21.6*16.3 cm
Број На Модел На:
862D+
Излезна Моќност:
750W
Температурата Стабилност:
100-450oC
Излезна Температура:
100-480oC
Бренд Име:
YIHUA