.

Висок квалитет 1PCS керамички пламен помине вежба делови за електрични нокти маникир педикир машина машина алатки,се меша Ронки

Висок квалитет 1PCS керамички пламен помине вежба делови за електрични нокти маникир педикир машина машина алатки,се меша Ронки

335.52
DEN 319.00 -5 %

Пристапност
Во достапна форма

Опис ПРЕДНОСТИ :
1. Антибактериски. 2. Не затнување. 3. Отпор на киселина, алкално и топлина. 4. Подобрување на клиенти се чувствуваат. 5. Одлична трајност и врвни перформанси. 6. Необично, око-фаќање на изглед за лесна идентификација. 7. Заштита на E-Датотеки. БЕЛЕШКИ : 1. Проверете помине битови пред употреба. 2. Секогаш носат око-заштитна безбедност очила. 3. За професионална употреба само. 4. Не го користете, ако тоа е одбиено. 5. Да се чува вон дофат на деца. 6. Disinfect помине битови по употребата.
Карактеристики : Материјал : ungsten челик+керамички
Боја : Сребро+бела
Количина : 1 Pcs Од врвот до дното : Глава дијаметар : 6mm+13mm должина
Месо тело со дијаметар : 2.35 mm
Overal Должина : околу 40mm
Пакет Листата :
1* Помине Малку Вежба
Сите од нив вреди да се купи,почитувани,за повеќе од 50piece, кажи ни,драги ќе даде фабрика цена~~
Слики

Главните карактеристики

боја:
Црвено Казна, Сина Медиум, Зелена Крупни, Црна XC, Жолта XF
Тип На Објект:
Електрични Нокти Вежба & Додаток
Број На Модел На:
A0613
Бренд Име:
Лесно Помине
Материјал:
Керамички
Големина:
Length Of The Bit
Количина:
1pcs/set
Состојба:
Место на Потекло:
Кина (Копно)
боја:
црна,зелена,сина,црвена,жолта
Тип На Објект:
Електрични Нокти Вежба & Додаток
Flute Дијаметар:
7MM+13mm
Месо тело дијаметар:
2.35 mm
Материјал:
ungsten челик+керамички