.

Австриската индустрија безбедност штекер 15A 250V IP44 австралија ССА сертификација црна АУ сокриени водоотпорен моќ конектор приклучок

Австриската индустрија безбедност штекер 15A 250V IP44 австралија ССА сертификација црна АУ сокриени водоотпорен моќ конектор приклучок

287.04
DEN 235.00 -18 %

Пристапност
Во достапна форма


Австриската индустрија безбедност штекер 15 A 250 V IP44 ССА сертификација црна АУ сокриени водоотпорен моќ конектор приклучок
Купувачи На Гласачките Места :
Спецификација на производот : 15 250 v Школка во боја : црна Водоотпорен ниво : IP44, Австриските стандарди и Сертификација : ДСА Погоден за примена во сите видови на напојување, клима уред, фрижидер, машина за перење штекер, може да се формира комплетен сет на мебел, опрема, инсталација, може да се користи за внатрешна и надворешна, купатило, тоалет, со водоотпорен покритие, прашина-доказ, водоотпорен сензација . Производство детали слика :

Главните карактеристики

Стандард:
ау socket
Продолжување Должина На Кабел:
Никој
Обликот:
Плоштад
Бренд Име:
JORINDO
Заземјување:
Стандард Заземјување
Номинална Струја:
15A
Број На Модел На:
YD-АУ
Карактеристики:
Безжичната
Примена:
Индустриски