.

Водоотпорен IP44 3P+E IEC309-2 Индустриски Приклучок AC 380-415V 16A

Водоотпорен IP44 3P+E IEC309-2 Индустриски Приклучок AC 380-415V 16A

537.12
DEN 510.00 -5 %

Пристапност
Во достапна форма

Име на производ IEC309-2 Индустриски Приклучок Тип 114 Стандард IEC309-2 Планината Вид Ѕид Степен на Заштита IP44 (Поздравниот Доказ) Земјата Контакт Позиција 6 H Номинална Струја 16 A Номинална AC 380-415 V Број на Пол 4 P+E Планината База 90 x 70mm / 3.5" x 2.7"(L*W) Вкупно Големина 130 x 75 x 80mm / 5.2" x 2.9" x 3"(L*W*H) Обвивка Материјал Пластични Боја Црвена, Бела

Главните карактеристики