.

Coswall Ѕид Моќ Бразил Штекер 15A Бразил Стандарден Двоен Soquete 5V 2100mA Двојна USB Полнач Порта 115mm*75mm AC 110~250V

Coswall Ѕид Моќ Бразил Штекер 15A Бразил Стандарден Двоен Soquete 5V 2100mA Двојна USB Полнач Порта 115mm*75mm AC 110~250V

526.56
DEN 369.00 -30 %

Пристапност
Во достапна форма


Coswall Ѕид Моќ Бразил Штекер 15 A Бразил Стандарден Двоен Soquete 5 V 2100m A Двојна USB Полнач Порта 115mm*75mm AC 110~250 V
Карактеристики :
1. 100% сосема нов и висок квалитет на ѕидниот штекер панел.
2. Ѕидот полначот се користи за снабдување со енергија за мобилни телефони, дигитални производи, или друга електрична опрема.
3. Во врска со оваа специјална ѕиден штекер, двоен режим на USB интерфејс и две-фронт штекер се на школка.
4. Тоа може да се сретне на наполнетост на потребите на разни уреди како i Pad и таблет КОМПЈУТЕР
5. Овој производ треба да биде инсталиран од страна на стручен електричар
6. Тоа е универзално се користи во многу места како што се хотел, ресторан, дома, на јавни места, за практичноста на клиенти во полнење дигитални производи.
Спецификации :
1. Со 2 USB порти.
2. USB Излез : 5 V 2.1 А во вкупно макс.
3. Текст : AC 110~250 V, 50/60 Hz
4. Номинална Напон(s) : 250 V
5. Номинална Струја : 15 A
6. Одредба за заземјување : Со контакт за заземјување
7. Степен на заштита од електричен шок : Со зголемена заштита
8. Тип на терминали : Завртка тип
9.Димензија : 115mm x 75mm
10.Боја : Бела
Пакет се вклучени :
1 x Ѕид Адаптер за полнење
Драг пријател, ако треба монтажа кутија, кликнете на кутијата!
.

Главните карактеристики

Тип:
Ѕиден Штекер
Номинална Напон:
110-250V
Примена:
Станбени / Општа Намена
Продолжување Должина На Кабел:
Никој
Стандард:
115mm*75mm
Бренд Име:
coswall
Заземјување:
Стандард Заземјување
Обликот:
Правоаголни
Карактеристики:
Стои Стил,Со USB Порти
Број На Модел На:
2BR-2USB-1
Номинална Струја:
15A
боја:
Бела
Материјал на:
PC заштита од пожари V0
Номинална Напон:
AC 110~250V
USB Излез:
2100mA Max.
USB Порти:
Dual
сертификација:
CE
Примена:
Сите Паметни Уреди гради во USB Напојување
Стандард на контактот:
Бразил стандард
Максимална номинална моќност:
2500W
Примена:
Телефон,Рампа,Pod,PDA,MP3 и така натаму