.

Генерички 1PC IEC320 C8 Кабелот за Напојување Влезот Штекер receptacle Со ON-OFF Црвено Светло Рокер Switch 250V 2.5 ЗА Компјутер Засилувач

Генерички 1PC IEC320 C8 Кабелот за Напојување Влезот Штекер receptacle Со ON-OFF Црвено Светло Рокер Switch 250V 2.5 ЗА Компјутер Засилувач

DEN 47.52

Пристапност
Во достапна форма


Бренд Нови Моќ Штекер/Кабелот за Напојување Влезот со Црвено Светло Рокер Префрлате
Радиус : Р3
Панел Намалување на : 27.50*25.50 mm (1.89"x1.10")
Номинална Оптоварување : 250 VAC, 2.5
Контакт Отпор : Помала или еднаква на 0.03 Mohm
Изолација Отпор : Поголема или еднаква на 100 Mohm
Го издржат Напонот на Сигналот : 2000 VAC/Мин.
Работна Температура : -40+70 степен
Услуга Време : Голема од или еднаква на 10.000 пати
Материјал на изолатор : Најлон
Материјал на диригент : Месинг, Ni-Обложено
Стандард : GB,IEC
Сертификат : CCC, CE, TUV, Ro Hs, ISO9001
3 PIN РОКЕР ПРЕФРЛАТЕ
Цената е за 1 PC/многу
Испорака Детали За :
1. Парцели во САД и руската Федерација се испраќаат преку Кина Пост E-пакет : 10-15 Работа дена
2. Parcles на други Места се испраќаат од страна на хонг конг Пост Воздух Регистрирани e-Mail и Кина Пост Воздух препорачана Пошта
*Сите Shippings се со Следење на број
3. Ако ви треба Брз начин да брод стоки, ве Молиме изберете EMS, DHL, UPS-от, Fedex, итн. Превозот цена Зависи од Вкупната тежина на вашата нарачка.
4. Нормално, Ние брод на налози во 1-2 работни ден штом јасно на вашата исплата.
Услови за Продажба
1. Ние ќе стави правно напор да се минимизираат било GST, V. А Т или други даночни, Сепак,Importy Должност, даночни или какви било други трошоци се исклучени од предмети Цени, тие се купувачите одговорност.

Главните карактеристики

Стандард:
IEC 320 C8
Продолжување Должина На Кабел:
Никој
Места Број:
2
Примена:
Комерцијални,Станбени / Општа Намена
Номинална Струја:
2.5
Заштита Од Преоптоварување:
No
Заземјување:
Не-Заземјување
Surge Protector:
No
Номинална Напон:
250V
WIFI:
No
Бренд Име:
LANZMFG
Тип:
Електричниот Приклучок
Број На Модел На:
GDPS005
Тип:
Дома Засилувач