.

Акрилик&Нерѓосувачки челик елка форма 510 капе совет отворот за atomizer резервоарот rda банката електронски додатоци

Акрилик&Нерѓосувачки челик елка форма 510 капе совет отворот за atomizer резервоарот rda банката електронски додатоци

DEN 264.00

Пристапност
Во достапна форма

Акрилик &Нерѓосувачки Божиќ дрво
челик 510 капе совет отворот за АРР/РРА/vape резервоарот Billow V2/Melo 2 на Овој секрет совет е направена од Акрилик и нерѓосувачки челик, супер добар квалитет и цена!!! Најдобро за вашиот избор!!! Ставка детали : 1. Интересен дизајн како елка : ) 2. Секоја единица е направен од стакло и челик 3. Стилски и ефективни, овие капе совети ќе додадете една цела нова динамика на вашиот vaping искуство Спецификација : 1. Материјал : Акрил и нерѓосувачки челик Пакување листа : 1pc капе совет ве Молиме имајте во предвид : Иако такви прашања не се типични, сите тенкови (и особено клонови) не мора да се направени на исти спецификации. Бидете сигурни дека вашиот atomizer нема комерцијален капе совет големина (како што се Стремат Nautilus). Било fitment прашања обично може да биде лесно да се коригира со конец или конец shim, или различна големина о-прстен.
Испорака
1. Ние обично се организира испорака за вас во рок од 24 часа по пари потврди. Ние може да delate превозот, бидејќи на празник или во недела.
2. Сите наши превозот метод може да се следи.
3. Ве молиме бидете сигурни да ги понудите вашите Детали Име/Адреса/ Post code/телефонски број, тоа се бара од страна на превозникот на Меѓународните Пратки.

Главните карактеристики

боја:
Бела, Црна, Зелена, Црвена, Сина, Виолетова
Бренд Име:
KADIER
Тип На Објект:
капе совет
Број На Модел На:
Акрилик&Нерѓосувачки челик капе совет
Материјал:
Метал
Компатибилен Модел:
510 капе совет atomizer