.

Derlin Епоксидна смола 510 капе совет отворот за 510 капе tipHaze бебе/Cubis Pro/Lemo 3 etcelectronic цигара додатоци

Derlin Епоксидна смола 510 капе совет отворот за 510 капе tipHaze бебе/Cubis Pro/Lemo 3 etcelectronic цигара додатоци

DEN 360.00

Пристапност
Во достапна форма


Епоксидна смола отворот 510 капе совет за TFV8 бебе/Cubis Pro/Lemo 3 итн Божиќ подарок
Ова е капе совет е составен од Епоксидна смола, сјајна боја и убава модел за вашите опции.Двојно О-прстен дизајн, одговара на вашиот резервоар совршено. Добиете еден сега да го разубават вашиот atomizerr!!!
Ставка детали : 1. Ова е добро стокмено и голема потрага совет што одговара на повеќето 510 RDA е или Под ohm резервоарот. 2. Секоја единица е направен од Епоксидна смола 3. Стилски и модерен, овие капе совети ќе додадете една цела нова динамика на вашиот vaping искуство.
Спецификација :
1. Материјал : Епоксидна смола 2. Dimater : 14mm
Пакување листа :
1pc капе совет (ве молиме љубезно ве молиме имајте предвид сите atomizerr на сликата е само за референца,не се вклучени во пакување листа) ве Молиме имајте во предвид : Иако такви прашања не се типични, сите atomizoare (и особено клонови) не мора да се направени на исти спецификации. Бидете сигурни дека вашиот atomizer нема комерцијален капе совет големина (како што се Стремат Nautilus). Било fitment прашања обично може да биде лесно да се коригира со конец или конец shim, или различна големина о-прстен. Испорака
1. Ние обично се организира испорака за вас во рок од 24 часа по пари потврди.

Главните карактеристики

боја:
A, B, C, D
Бренд Име:
KADIER
Број На Модел На:
Епоксидна смола Капе совет
Тип На Објект:
капе совет
Материјал:
Метал
Компатибилен Модел:
510 капе совет atomizer