.

Сјајна боја 510 капе совет долго криви/свиткана алуминиум отворот за ijust s резервоарот RDA БАНКАТА dse електронски cigarrate додатоци

Сјајна боја 510 капе совет долго криви/свиткана алуминиум отворот за ijust s резервоарот RDA БАНКАТА dse електронски cigarrate додатоци

DEN 312.00

Пристапност
Во достапна форма


Мулти боја за вашите опции, со оваа сјајна боја алуминиумски капе совет, ќе vape пенкало ќе поубаво !!! Имаат изглед на оваа убава капе совет, не можат да чекаат да се добие една! 50% Попуст на вториот дел!!! Ставка детали : 1. Овие долго алуминиум капе совети се одлични за повеќе намени. Додавање на екстра должина помеѓу вашиот омилен atty и ќе помогне да се олади вашиот vape малку, како и да се намали веројатноста за појава на сок spitback. 2. Секоја единица е направен од алуминиум, многу убава боја. 3. Стилски и ефективни, овие капе совети ќе додадете една цела нова динамика на вашиот vaping искуство. Спецификација : 1. Материјал : Алуминиум Пакување листа : 1pc капе совет ве Молиме имајте во предвид : Иако такви прашања не се типични, сите тенкови (и особено клонови) не мора да се направени на исти спецификации. Бидете сигурни дека вашиот atomizer нема комерцијален капе совет големина (како што се Стремат Nautilus). Било fitment прашања обично може да биде лесно да се коригира со конец или конец shim, или различна големина о-прстен.
Испорака
1. Ние обично се организира испорака за вас во рок од 24 часа по пари потврди. Ние може да delate превозот, бидејќи на празник или во недела.
2. Сите наши превозот метод може да се следи.

Главните карактеристики

боја:
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10
Бренд Име:
KADIER
Број На Модел На:
Сјајна боја 510 капе совет долго криви/свиткана алуминиум отворот
Тип На Објект:
капе совет
Материјал:
Метал
Компатибилен Модел:
atomizer RDA БАНКАТА