.

Стакло&Нерѓосувачки челик широк понесе 510 капе совет отворот за 510 капе совет резервоарот dse електронски cigarrate додатоци

Стакло&Нерѓосувачки челик широк понесе 510 капе совет отворот за 510 капе совет резервоарот dse електронски cigarrate додатоци

DEN 283.20

Пристапност
Во достапна форма

Овој секрет врвот е направен од стакло и челик, супер добар квалитет. Ставка детали : 1. Стаклото дел може да биде заменет. 2. Секоја единица е направен од стакло и челик 3. Стилски и ефективни, овие капе совети ќе додадете една цела нова динамика на вашиот vaping искуство Спецификација : 1. Материјал : стакло и нерѓосувачки челик Пакување листа : 1pc капе совет ве Молиме имајте во предвид : Иако такви прашања не се типични, сите тенкови (и особено клонови) не мора да се направени на исти спецификации. Бидете сигурни дека вашиот atomizer нема комерцијален капе совет големина (како што се Стремат Nautilus). Било fitment прашања обично може да биде лесно да се коригира со конец или конец shim, или различна големина о-прстен.
Испорака
1. Ние обично се организира испорака за вас во рок од 24 часа по пари потврди. Ние може да delate превозот, бидејќи на празник или во недела.
2. Сите наши превозот метод може да се следи.
3. Ве молиме бидете сигурни да ги понудите вашите Детали Име/Адреса/ Post code/телефонски број, тоа се бара од страна на превозникот на Меѓународните Пратки.Кога пратката се врати, бидејќи на вашите погрешни информации, ние не се одговорни. Сите трошоци се должи на погрешни информации ќе бидат обезбедени од страна на купувачот.

Главните карактеристики

Тип На Објект:
Капе Совет Капа
Бренд Име:
KADIER
Компатибилен Модел:
510 капе совет atomizer
Број На Модел На:
Стакло&Нерѓосувачки челик широк понесе 510 капе совет
Материјал:
Метал