.

Силиконски случај на кожата ракав за его AIO дополнителен комплет vape пенкало гумени маски

Силиконски случај на кожата ракав за его AIO дополнителен комплет vape пенкало гумени маски

DEN 240.00

Пристапност
Во достапна форма

Силиконски случај на кожата ракав за его AIO дополнителен комплет vape пенкало rubbe опфаќа Силиконска Маска за Joyetech его AIO, е направен од високо-квалитет со силиконска. Оваа силиконска маска е за Joyetech его AIO. Променлива бои на располагање. Се тоа да го заштитите вашиот AIO! Ставка детали : 1. Прегратки вашиот уред со нега за да се спречи стружење 2. Направени со висок квалитет со силиконска гума специјално за вашиот vape пенкало 3. Неговата убава и лесна-за-користење прави да се погледне повеќе модерни Спецификација : 1.Материјал : силикон 2.Бои : Црна, Бела, Сива, Јасно, Зелена, Виолетова, Сина, Портокалова, Црвена-Црна, Зелена-Црна Пакување листа : 1× Силикони случај Пратката
1. Ние обично се организира испорака за вас во рок од 24 часа по пари потврди. Ние може да delate превозот, бидејќи на празник или во недела.
2. Сите наши превозот метод може да се следи.
3. Ве молиме бидете сигурни да ги понудите вашите Детали Име/Адреса/ Post code/телефонски број, тоа се бара од страна на превозникот на Меѓународните Пратки.Кога пратката се врати, бидејќи на вашите погрешни информации, ние не се одговорни. Сите трошоци се должи на погрешни информации ќе бидат обезбедени од страна на купувачот. Особено пријатели од Русија, ве молиме да проверите дали тоа е твоето полно име.

Главните карактеристики

боја:
Бела, Црна, Зелена, Црвена, Сива, Небо сина, Розова, Виолетова, Црвена со црна боја, на Зелена во црно, Јасно, Магија сина
Компатибилен Модел:
его AIO
Бренд Име:
KADIER
Број На Модел На:
его AIO гума кожата
Тип На Објект:
Декоративни Заштита На Бендот/Маска/Торба
Материјал:
силикон