.

5pcs череп форма 510 капе совет на животните пластични отворот на резервоарот atomizer RDA БАНКАТА електронски cigarrate додатоци

5pcs череп форма 510 капе совет на животните пластични отворот на резервоарот atomizer RDA БАНКАТА електронски cigarrate додатоци

DEN 312.00

Пристапност
Во достапна форма


Мулти боја за вашите опции, со овој колоритен череп форма капе совет, вашиот испарувач ќе изгледа многу кул !!! Ставка детали : 1. Ова е добро стокмено и голема потрага совет што одговара на повеќето 510 RDA е или Под ohm резервоарот. 2. Секоја единица е направен од пластика, кул череп форма 3. Стилски и ефективни, овие капе совети ќе додадете една цела нова динамика на вашиот vaping искуство. Спецификација : 1. Материјал : пластика, Пакување листа : 5pcs капе совет ве Молиме имајте во предвид : Иако такви прашања не се типични, сите тенкови (и особено клонови) не мора да се направени на исти спецификации. Бидете сигурни дека вашиот atomizer нема комерцијален капе совет големина (како што се Стремат Nautilus). Било fitment прашања обично може да биде лесно да се коригира со конец или конец shim, или различна големина о-прстен.
Испорака
1. Ние обично се организира испорака за вас во рок од 24 часа по пари потврди. Ние може да delate превозот, бидејќи на празник или во недела.
2. Сите наши превозот метод може да се следи.
3. Ве молиме бидете сигурни да ги понудите вашите Детали Име/Адреса/ Post code/телефонски број, тоа се бара од страна на превозникот на Меѓународните Пратки.Кога пратката се врати, бидејќи на вашите погрешни информации, ние не се одговорни.

Главните карактеристики

боја:
Зелена, Роза, Портокал, Сребро, Злато, Јасно, 11
Бренд Име:
KADIER
Материјал:
Пластични
Тип На Објект:
капе совет
Број На Модел На:
пластични череп форма капе совет
Компатибилен Модел:
510 капе совет atomizer