.

Алуминиум 510 капе совет широк понесе отворот одговара 510 капе совет АРР/РРА/РТС atomizer резервоарот електронски cigarrate додатоци

Алуминиум 510 капе совет широк понесе отворот одговара 510 капе совет АРР/РРА/РТС atomizer резервоарот електронски cigarrate додатоци

DEN 264.00

Пристапност
Во достапна форма


Сјајни бои за вашите опции. Овој секрет совет со топлина мијалник дизајн, ви помогне да се смири вашиот сок.
Ставка детали :
1. Топлина мијалник дизајн.
2. Секоја единица е направен од алуминиум.
3. Стилски и ефективни, овие капе совети ќе додадете една цела нова динамика на вашиот vaping искуство
Спецификација :
1. Материјал : алуминиум
Пакување листа :
1pc капе совет
Ве молиме имајте во предвид : Иако такви прашања не се типични, сите atomizoare (и особено клонови) не мора да се направени на исти спецификации. Бидете сигурни дека вашиот atomizer нема комерцијален капе совет големина (како што се Стремат Nautilus). Било fitment прашања обично може да биде лесно да се коригира со конец или конец shim, или различна големина о-прстен.
Испорака
1. Ние обично се организира испорака за вас во рок од 24 часа по пари потврди. Ние може да delate превозот, бидејќи на празник или во недела.
2. Сите наши превозот метод може да се следи.
3. Ве молиме бидете сигурни да ги понудите вашите Детали Име/Адреса/ Post code/телефонски број, тоа се бара од страна на превозникот на Меѓународните Пратки.Кога пратката се врати, бидејќи на вашите погрешни информации, ние не се одговорни. Сите трошоци се должи на погрешни информации ќе бидат обезбедени од страна на купувачот.

Главните карактеристики

боја:
Црна, Зелена, Црвена, Сина, Жолта, Сребрена
Бренд Име:
KADIER
Тип На Објект:
капе совет
Број На Модел На:
Стакло&Нерѓосувачки челик свиткана/криви капе совет
Материјал:
Метал
Компатибилен Модел:
510 капе совет atomizer