.

Мултифункционален vaper керамички криви tweezer изолирана жица spanner алатка за полнење

Мултифункционален vaper керамички криви tweezer изолирана жица spanner алатка за полнење

DEN 264.00

Пристапност
Во достапна форма

Мултифункционален vaper Керамички криви tweezer изолирана жица spanner алатка за полнење Ова е Мулти-funtional tweezer за RDA резервоарот, со Керамички совет, може да се изгради жица безбедно. Исто така, се справи со дел е како spanner, можете да се стегне или олабави atomizer. Така, тоа е одлична алатка за полнење кои што не може да се пропушти за својата RDA/РРА резервоарот. Ставка детали : 1.Изолирани и отпорни на топлина 2.Prefect за atomizer серпентина прилагодување Спецификација : 1. Бои : Црна, жолта, зелена, црвена 2. Материјал : Керамички Пакување листа : 1 X Керамички tweezer Два вида испратени случајно ве молиме љубезно ве молиме да се разбере.
Испорака
1. Ние обично се организира испорака за вас во рок од 24 часа по пари потврди. Ние може да delate превозот, бидејќи на празник или во недела.
2. Сите наши превозот метод може да се следи.
3. Ве молиме бидете сигурни да ги понудите вашите Детали Име/Адреса/ Post code/телефонски број, тоа се бара од страна на превозникот на Меѓународните Пратки.Кога пратката се врати, бидејќи на вашите погрешни информации, ние не се одговорни. Сите трошоци се должи на погрешни информации ќе бидат обезбедени од страна на купувачот. Особено пријатели од Русија, ве молиме да проверите дали тоа е твоето полно име.

Главните карактеристики

боја:
Црна, Црвена, Сина, Жолта
Бренд Име:
KADIER
Број На Модел На:
Керамички Tweezer
Материјал:
Метал
Тип На Објект:
алатки за полнење
Компатибилен Модел:
rda банката
Материјал:
керамички и нерѓосувачки челик