.

Силиконски ракав случај за Smok X КОЦКА II 2 160W ТЦ кутија современи гума кожата опфаќа

Силиконски ракав случај за Smok X КОЦКА II 2 160W ТЦ кутија современи гума кожата опфаќа

DEN 235.20

Пристапност
Во достапна форма

Силиконски ракав случај за Smok X КОЦКА II 2 160 W ТЦ кутија современи гума кожата покрива Овој Силикони случај е за Smok X Коцка 2 кутија мо, мулти боја за вашите опции!!! Ставка детали : 1. Прегратки вашиот уред со нега за да се спречи стружење 2. Направени со висок квалитет со силиконска гума специјално за вашиот кутија мо. 3. Неговата убава и лесна-за-користење прави да се погледне повеќе модерни. Спецификација : 1. Материјал : Силикон Пакување листа : 1pc Силикони случај

Главните карактеристики

боја:
Бела, Црна, Сива, Сина, Виолетова, Црвена со црна боја, на Зелена во црно, Јасно
Број На Модел На:
Smok X КОЦКА II 2 160W ТЦ кутија современи гума кожата
Бренд Име:
KADIER
Тип На Објект:
Декоративни Заштита На Бендот/Маска/Торба
Компатибилен Модел:
Smok X КОЦКА II 2 160W ТЦ кутија мо
Материјал:
силикон