.

Електронска Цигара SMOK TFV8 БЕБЕ Стаклена Цевка SMOK Туѓо AL85 Qbox Комплет TFV8 Бебе Atomizer Стаклена Цевка S029

Електронска Цигара SMOK TFV8 БЕБЕ Стаклена Цевка SMOK Туѓо AL85 Qbox Комплет TFV8 Бебе Atomizer Стаклена Цевка S029

252.00
DEN 227.00 -10 %

Пристапност
Во достапна форма

Пакет листата : 3*TFV8 БЕБЕ Цевка(Само за TFV8 БЕБЕ, НЕ за TFV8 ГОЛЕМА БЕБЕ )

Главните карактеристики

боја:
3pcs
Број На Модел На:
SMOK TFV8 БЕБЕ Стаклена Цевка
Бренд Име:
SMOK
Компатибилен Модел:
TFV8 БЕБЕ
Тип На Објект:
Резервоарот Замена
Материјал:
Стакло
Капацитет:
3ml