.

Тефлон капе совет 510 отворот одговара Гоблин мини V2/Bellus/Zephyrus резервоарот

Тефлон капе совет 510 отворот одговара Гоблин мини V2/Bellus/Zephyrus резервоарот

DEN 283.20

Пристапност
Во достапна форма

Тефлон капе совет 510 отворот одговара Гоблин мини V2/Грифин/Bellus/Zephyrus резервоарот Црвена боја, тефлон капе совет, направете ја вашата favorate резервоарот изгледа убаво. Ставка детали : 1. Овие капе совети ќе ги красат вашата резервоарот убава, и да помогне да се излади на ejuice. 2. Секоја единица е направен од тефлон. 3. Стилски и ефективни, овие капе совети ќе додадете една цела нова динамика на вашиот vaping искуство Спецификација : 1. Материјал : тефлон Пакување листа : 1pc капе совет ве Молиме имајте во предвид : Иако такви прашања не се типични, сите тенкови (и особено клонови) не мора да се направени на исти спецификации. Бидете сигурни дека вашиот atomizer нема комерцијален капе совет големина (како што се Стремат Nautilus). Било fitment прашања обично може да биде лесно да се коригира со конец или конец shim, или различна големина о-прстен.
Испорака
1. Ние обично се организира испорака за вас во рок од 24 часа по пари потврди. Ние може да delate превозот, бидејќи на празник или во недела.
2. Сите наши превозот метод може да се следи.
3. Ве молиме бидете сигурни да ги понудите вашите Детали Име/Адреса/ Post code/телефонски број, тоа се бара од страна на превозникот на Меѓународните Пратки.Кога пратката се врати, бидејќи на вашите погрешни информации, ние не се одговорни.

Главните карактеристики

Бренд Име:
KADIER
Компатибилен Модел:
RDA БАНКАТА резервоарот
Тип На Објект:
капе совет
Број На Модел На:
тефлон капе совет
Материјал:
Метал