.

510 капе совет СТАКЛО&НЕРЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК отворот за 510 капе совет atomizer резервоарот електронски cigarrate додатоци брзо брод

510 капе совет СТАКЛО&НЕРЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК отворот за 510 капе совет atomizer резервоарот електронски cigarrate додатоци брзо брод

DEN 312.00

Пристапност
Во достапна форма

510 капе совет СТАКЛО$НЕРЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК отворот за vape atomizer резервоарот брзо бродот На капе совет со уникатни Срце Облик, ќе го направат вашиот резервоар изгледа различно од другите! Ставка детали : 1. Мулти убава боја за вашите опции 2. Секоја единица е направен од стакло и челик 3. Стилски и ефективни, овие капе совети ќе додадете една цела нова динамика на вашиот vaping искуство Спецификација : 1. Материјал : стакло и нерѓосувачки челик Пакување листа : 1pc капе совет ве Молиме имајте во предвид : Иако такви прашања не се типични, сите тенкови (и особено клонови) не мора да се направени на исти спецификации. Бидете сигурни дека вашиот atomizer нема комерцијален капе совет големина (како што се Стремат Nautilus). Било fitment прашања обично може да биде лесно да се коригира со конец или конец shim, или различна големина о-прстен.
Испорака
1. Ние обично се организира испорака за вас во рок од 24 часа по пари потврди. Ние може да delate превозот, бидејќи на празник или во недела.
2. Сите наши превозот метод може да се следи.
3. Ве молиме бидете сигурни да ги понудите вашите Детали Име/Адреса/ Post code/телефонски број, тоа се бара од страна на превозникот на Меѓународните Пратки.Кога пратката се врати, бидејќи на вашите погрешни информации, ние не се одговорни.

Главните карактеристики

боја:
Зелена, Црвена, Сина, Виолетова, Јасно
Бренд Име:
KADIER
Тип На Објект:
капе совет
Материјал:
Метал
Компатибилен Модел:
510 капе совет atomizer
Број На Модел На:
СТАКЛО&НЕРЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК капе совет